Śląska Telewizja Miejska sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach działa na mocy Koncesji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Nr TK 0013/08 i uczestniczy w codziennym życiu mieszkańców miast, na terenie których nadaje. Operatorem zarządzającym siecią, w której rozpowszechniany jest program ŚTM jest Vectra S.A.

Śląska Telewizja Miejska realizuje programy o szerokim spektrum tematycznym obejmującym kwestie gospodarki, polityki, kultury i sportu w ujęciu lokalnym. Wszystkie emitowane przez nas audycje są odpowiedzią na zainteresowanie wydarzeniami zachodzącymi wśród lokalnej społeczności. Telewizja ŚTM posiada bogatą ofertę programową. Aktualne, rzetelnie przygotowane i przedstawione w przystępnej formie audycje poświęcone są wszystkim dziedzinom życia społecznego. Przez cały tydzień na antenie ŚTM prezentowane są audycje cykliczne, poruszające ważne dla mieszkańców regionu sprawy.

Obszar zasięgu Śląskiej Telewizji Miejskiej obejmuje miasta:


- Bytom,
- Miasteczko Śląskie,
- Świętochłowice,
- Ruda Śląska,
- Tarnowskie Góry,
- Zabrze,
- Gliwice,
- Radzionków.

Nadawcą programu ŚTM jest Śląska Telewizja Miejska Sp. z o.o.
ul. Bpa T. Kubiny 5
41-600 Świętochłowice,
tel. 32 245 11 11
e-mail: stm1@op.pl
www.tvstm.pl
Koncesja nr TK 0013/08

Organem właściwym w sprawach radiofonii i telewizji jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ul. Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski 9, 01-015 Warszawa, tel. 22 5973000, fax 22 597 3180, www.krrit.gov.pl.
 

Nasze Inicjatywy

Profile społecznościowe