https://www.swiatpogody.pl
Informacje o ŚTM

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną rzez PFR S.A.

Śląska Telewizja Miejska sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach działa na mocy Koncesji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Nr 350/K/2018-TK i uczestniczy w codziennym życiu mieszkańców miast, na terenie których nadaje. Operatorem zarządzającym siecią, w której rozpowszechniany jest program ŚTM jest Vectra S.A.

Śląska Telewizja Miejska realizuje programy o szerokim spektrum tematycznym obejmującym kwestie gospodarki, polityki, kultury i sportu w ujęciu lokalnym. Wszystkie emitowane przez nas audycje są odpowiedzią na zainteresowanie wydarzeniami zachodzącymi wśród lokalnej społeczności. Telewizja ŚTM posiada bogatą ofertę programową. Aktualne, rzetelnie przygotowane i przedstawione w przystępnej formie audycje poświęcone są wszystkim dziedzinom życia społecznego. Przez cały tydzień na antenie ŚTM prezentowane są audycje cykliczne, poruszające ważne dla mieszkańców regionu sprawy.

Obszar objęty siecią telekomunikacyjną obejmuje miasta:


- Bytom,
- Będzin-Grodziec,
- Czeladź,
- Czerwionka-Leszczyny,
- Gliwice,
- Głubczyce,
- Katowice,
- Kietrz,
- Knurów,
- Kuźnia Raciborska,
- Miasteczko Śląskie,
- Racibórz,
- Radzionków,
- Ruda Śląska,
- Świętochłowice,
- Tarnowskie Góry,
- Wojkowice,
- Rybnik,
- Zabrze,
- Żory.

Nadawcą programu ŚTM jest Śląska Telewizja Miejska Sp. z o.o.
ul. Bpa T. Kubiny 5
41-600 Świętochłowice,
tel. 32 245 11 11
e-mail: telewizja.stm@gmail.com
www.tvstm.pl
Koncesja nr 350/K/208-TK

Organem właściwym w sprawach radiofonii i telewizji jest Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji ul. Skwer Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Prymasa Polski 9, 01-015 Warszawa, tel. 22 5973000, fax 22 597 3180, www.krrit.gov.pl.
 

Nasze Inicjatywy

Profile społecznościowe