https://www.swiatpogody.pl

Powrót ligowego ścigania

Po ponad dwóch dekadach przerwy drużyna żużlowa Śląska Świętochłowice ponownie pojawiła się na ligowym torze, wzbudzając ogromne emocje wśród kibiców. Powrót ten miał szczególny wymiar – był to jednocześnie pierwszy mecz rozegrany na wyremontowanym stadionie, który dziś może pomieścić ponad 4 tysiące widzów i z każdym rokiem będzie się dalej rozwijał. Niedzielne zawody pokazały, że głód żużla w Świętochłowicach jest ogromny, a atmosfera na trybunach przypominała najlepsze lata tej dyscypliny w mieście. Co więcej, powrót okazał się nie tylko symboliczny, ale i sportowo udany – Śląsk zwyciężył swój pierwszy ligowy mecz po 24 latach, dając kibicom powody do dumy i nadzieję na kolejne sukcesy.

Nasze Inicjatywy

Profile społecznościowe