https://www.swiatpogody.pl

Śląska Telewizja Miejska realizuje programy o szerokim spektrum tematycznym obejmującym kwestie gospodarki, polityki, kultury i sportu w ujęciu lokalnym. Wszystkie emitowane przez nas audycje są odpowiedzią na zainteresowanie wydarzeniami zachodzącymi wśród lokalnej społeczności.

Telewizja ŚTM posiada bogatą ofertę programową. Aktualne, rzetelnie przygotowane i przedstawione w przystępnej formie audycje poświęcone są wszystkim dziedzinom życia społecznego. Przez cały tydzień na antenie ŚTM prezentowane są audycje cykliczne, poruszające ważne dla mieszkańców regionu sprawy.

 

 

Śląska Telewizja Miejska sp. z o.o. z siedzibą w Świętochłowicach działa na mocy Koncesji Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji Nr 350/K/2018-TK i uczestniczy w codziennym życiu mieszkańców miast, na terenie których nadaje. Operatorem zarządzającym siecią, w której rozpowszechniany jest program ŚTM jest Vectra S.A.

Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm" udzieloną rzez PFR S.A.

 

Nasze Inicjatywy

Profile społecznościowe